Skupina vlastníků britských rozhlasových stanic zveřejnila strategický dokument, který upozorňuje na rizika vládou prosazovaného přechodu na digitální vysílání pro britské posluchače. Očekává se, že v prosinci 2013 ministr kultury, telekomunikací a tvůrčího odvětví, pan Ed Vaizey, oznámí vládní plán a harmonogram přechodu z vysílání FM, AM na digitální rozhlas DAB. [ 0 ]
|