Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 26.10.2021 - 23:35:14   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Technika | Články
 

Videoportál VOYO míří do všech obývacích pokojů. Spouští IP BOX VOYO Player

  Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 10.09.2013Videoportál VOYO patřící do portfolia skupiny Nova uvádí na trh IP box VOYO Player. Ten umožní využívat služby VOYO a sledovat filmy, seriály a přímé přenosy sportovních událostí i v obyčejných televizorech.


VOYO Player rozšiřuje dostupnost videoportálu VOYO i o obyčejné televizory, které nepatří do kategorie tzv. SMART TV. Kromě přístupu ke kompletní knihovně VOYO obsahující až 1 800 filmů, seriálů i pořadů televize Nova a dále i ke kanálům, mezi kterými nechybí NOVA Sport nebo VOYO Cinema. Player umožňuje i připojení televizoru k internetovým aplikacím zpravodajského portálu TN.cz, Yahoo Weather, Picasa a Facebook. VOYO Player je již nyní dostupný na eshopu skupiny NOVA Yoopy.cz, zákazníci ho během několika týdnů budou moci zakoupit i u prodejců elektroniky Euronics a Planeo nebo na Mall.cz.

„VOYO Player je pro nás významným zařízením, které přiblíží VOYO těm zákazníkům, kteří by seriály, filmy či sportovní události dostupné na naší službě rádi sledovali pohodlně na televizorech, neboť v České republice je stále více než 2,5 mil. používaných TV, které jsou starší než 3 roky. VOYO Player se navíc může do budoucna stát jedinečnou platformou pro rozvoj dalších služeb,“ říká Petr Horák, ředitel VOYO skupiny Nova.VOYO Player obsahuje integrovanou WIFI, přes kterou je možné každý televizor připojit na internet. K připojení zařízení k televizoru je dodáván HDMI kabel, v případě že bude uživatel připojovat televizor bez podpory HDMI, je nutné dokoupit kabel CINCH s redukcí AV Jack. VOYO Player umožňuje přehrávání filmů či prohlížení fotografií přes USB i DLNA. IP box je možné zakoupit na eshopu skupiny NOVA Yoopy.cz za 1399 Kč a dále v sítích Euronics, Planeo a na Mall.cz.


Služba VOYO je momentálně dostupná kromě PC i na chytrých televizorech LG, Samsung či Panasonic a na chytrých telefonech a tabletech s podporou operačních systémů iOS a Android. Předplatné VOYO je k dispozici od 189 Kč měsíčně a koupit jej zákazníci mohou nejen na webu www.voyo.cz, ale i ve vybraných prodejnách řetězce Tesco, v síti Euronics, Planeo, OMKO a na Yoopy.cz, kde jsou k dostání VOYO stírací karty, nebo na pobočkách Tipsport v podobě aktivačního kódu.


Jan Strouhal, Corporate PR manager


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.09.2013 • Zapomeňte na vysílání 4K - LOH Tokio 2020 bude v módu 8K
26.07.2013 • Smart LNB firmy Eutelsat spojí televizi a satelit
25.07.2013 • LG uvádí na americký trh zakřivené OLED TV [ 1 ]
21.06.2013 • Chytrý domov budoucnosti
07.02.2013 • Česká televize spouští pilotní vysílání zvukových popisů pořadů pro nevidomé
04.02.2013 • České Radiokomunikace spustily službu Audio Description Channel - zvukový popis pořadů pro zrakově postižené

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist