Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 22.04.2024 - 14:23:01   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

SATRO s.r.o. oslavuje 20 rokov svojej existencie

  Autor: SATRO , e-mail: info@satro.sk Přidané: 14.11.2012


Spoločnosť SATRO s.r.o., operátor káblovej televízie a vysokorýchlostného internetu, oslávila 20. výročie svojho vzniku a pôsobenia na telekomunikačnom trhu. Spoločnosť SATRO s.r.o. vznikla v roku 1992. V súčasnosti je jednou z najinovatívnejších spoločností na Slovensku.


Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti nielen na celom území západného Slovenska, ale už aj vo vybraných mestách stredného a východného Slovenska.

„Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení,“ povedal zakladateľ spoločnosti a jej majiteľ František Kadúch a pokračoval: „Okrem toho ponúkame a neustále inovujeme dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu. Naša spoločnosť v súčasnosti poskytuje nový typ služby bezdrôtový vysokorýchlostný internet pod názvom SATRO 12G „vzdušná optika“ už nielen v západoslovenskom regióne ale aj v stredo a východoslovenskej oblasti. Ide konkrétne o mestá Banská Bystrica, Zvolen a Žiar nad Hronom. Na východe republiky sú to Košice.“

Pri príležitosti 20. výročia založenia spoločnosť pripravila od 14. novembra nový web s moderným dizajnom a hlavne prehľadnejší a zrozumiteľnejší. Okrem toho je pripravený nový imidžový spot. Jeho hlavnou myšlienkou je pripomenúť zákazníkom vylepšenia a inovácie a vyzdvihnúť fakt, že SATRO s.r.o. je aj naďalej čisto slovenská firma s rodinnými tradíciami.

Spot sa nachádza na adrese: http://www.satro.sk/clanok/aktuality/spolocnost-satro-oslavuje-20-rokov-od-jej-zalozenia/. Zákazníkov však budú zaujímať aké novinky a akcie spoločnosť pre nich pripravuje.

Už na december tohto roku spoločnosť SATRO s.r.o. pripravuje zaradenie nových staníc do svojich programových ponúk digitálnej televízie ako aj akcie na programové balíky a vysokorýchlostný internet. Bližšie informácie sa zákazníci dozvedia už o niekoľko dní.

Všetky dôležité informácie o aktuálnych akciách je možné získať práve na novej stránke www.satro.sk, alebo na zákazníckej linke 0850 311 000 v cene miestneho hovoru. Spoločnosť SATRO s.r.o. nájdete aj na sociálnej sieti facebook, na adrese: http://www.facebook.com/SATRO.digitalna.televizia.internet.


Marek Michalík, Marketingový manažér


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.11.2012 • Bundesligový Eurosport 2 HD v nabídce UPC Česká republika
31.10.2012 • UPC bude od januára štandardne zasielať iba elektronické faktúry
17.10.2012 • Spoločnosť UPC expanduje na východnom Slovensku
27.09.2012 • Sledujte KHL a jej hviezdy so spoločnosťou SATRO s.r.o.
22.09.2012 • Česká asociace elektronických komunikací o. s. se podílela na uspořádání šestnáctého podzimního setkání provozovatelů elektronických komunikací
06.09.2012 • UPC uvádza veľkú jesennú kampaň

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist