Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 19.05.2024 - 04:54:47   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Ze světa | Články
 

Londýnské fórum Mediacast 2002

  Autor: Redakce , e-mail: redakce@satcentrum.com Přidané: 17.05.2002


Jako tradičně každým rokem na konci května, i letos zamíří satelitní a kabeloví odborníci na výstavu Cable & Satellite, největší odborné fórum v Evropě. Letos je pořádaná jako fórum Mediacast 2002.

The Convergence Show se zaplní ve dnech 21.-23.5. na výstavišti ExCeL v Londýně předními odborníky, prodejci a providery satelitní a kabelové televize. Na rozdíl od berlínského veletrhu IFA zde nepůjde o mediální show a výstavní stánky budou určitě méně připomínat pouťové atrakce, jak tomu bylo v létě u německých sousedů. Zde půjde hlavně o přednášky, diskuse a presentace nových výrobků a technologií, které zasahují tuto, pro nás jistě velmi zajímavou oblast.

Účast na výstavě přislíbily společnosti Pace, Canal+ Technologies, NDS, IBM, Yes Television, Eutelsat, Echostar, Two Way TV, SES-ASTRA, Sony, Sharp, Thales, Hyundai, Samsung, DMA, Strong, ViACCESS a řada dalších.Součástí výstavy bude také čtyřicítka zajímavých přednášek, na které bude pro návštěvníky Medicast 2002 přístup zdarma. Už avizované obsazení některých přednášek dává tušit, o čem se bude v první řadě v Londýně jednat. O britském názoru na interaktivní televizi bude přednášet pan James Ackerman z Open TV, Gerry Kaufhold zase přiblíží problémy Iniciativy marketingu digitálního rozhlasu (IMDR). O tom, jaká je představa nové generace set-top boxů u předního výrobce – firmy Echostar, poodhalí vícepresident této holandské společnosti, pan Ben van den Broek. Vystoupí i významní televizní a kabeloví operátoři, například ředitel YES Television, pan Thomas Kressner, nebo marketingový ředitel Jean-Marc Racine z Canal+ Technologies, anebo vícepresidentka pro marketing, Dr. Beth Erez ze společnosti NDS. O rozvoji digitální TV, internetu a přenosu dat ze satelitů pohovoří obchodní ředitel Eutelsatu, pan Volker Steiner. A nakonec ještě další důkaz velkého sbližování výpočetní, přijímací a zábavní elektrotechniky- vícepresident pro marketing a strategii společnosti IBM, pan Steve Canepa přednese vizi obývacího pokoje nedaleké budoucnosti s on-line zpravodajstvím, zábavou i zaměstnáním na jednom v místě a v jednom čase.

O výstavu je zájem i mezi odborníky a firmami z Čech a Slovenska. Několik z nich jsme již dopředu oslovili, a věřím, že se po návratu podělí se svými zážitky a dojmy i se čtenáři našeho webu.  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.04.2002 • Kirchovo mediální impérium krachuje! [ 4 ]
03.03.2002 • Start rakety Ariane 5 se satelitem Envisat [ 4 ]
26.02.2002 • Nejúspěšnější moderátor na nejúspěšnější zpravodajské stanici – CNN
23.02.2002 • Sky News Active - opäť dokonalejší
14.02.2002 • Čo je DATA BROADCASTING?
09.02.2002 • Maďarská karta (alebo UPC Direct v Maďarsku) [ 4 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist