Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 17.05.2022 - 03:54:52   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Krev bude tuhnout v žilách! Discovery přiblíží bláznivý život provazochodců

  Autor: Media:list/Discovery , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 29.12.2021


S příchodem roku 2022 bude divákům Discovery Chanel tuhnout krev v žilách. Dostanou totiž možnost nahlédnout do světa highliningu, adrenalinového sportu, který spočívá v chůzi po laně zavěšeném v extrémních výškách a tenčím než opasek. Vyznavači tohoto sportu se pravidelně vydávají na ta nejšílenější místa a vzájemně se popichují ve snaze překonávat rekordy. Jejich bláznivý život přiblíží nový seriál Až na doraz (Pushing The Line), který má premiéru v sobotu 1. ledna ve 21 hodin.


Highlining je sport, který vyžaduje fyzickou sílu a neuvěřitelnou atletickou zdatnost, výdrž a schopnost udržet rovnováhu, ale také psychickou odolnost. „Tento sport však není jen o chůzi po laně. Je to o tom, naplno si užívat života,“ říká Spencer Seabrooke, který je držitelem několika světových rekordů.
Zcela nový seriál společnosti Discovery zavede diváky do světa těchto nebojácných sportovců, kteří si užívají každý den, jako by byl jejich poslední. Nabídne nejen pohled na to, co je motivuje ke každodennímu riskování, ale zároveň poskytne intimní pohled do jejich osobního života, který je mnohdy ještě bláznivější. Kamery tak budou například sledovat jeden bývalý pár, zda po rozchodu dokáže v semknuté komunitě, kde každý ví, co se stalo, odložit svou bouřlivou minulost…

Především však půjde o notnou dávku adrenalinu a touhu překonat rekordy. Kromě Spencera Seabrooka se na obrazovkách objeví i další známá jména ze světa highliningu včetně jeho průkopníka Andyho Lewise nebo Mii Nobletové. Chybět nebudou ani zástupci nové nastupující generace, kteří svým zkušeným kolegům pořádně šlapou na paty, protože rovněž dychtivě touží po rekordech a zápisu do dějin.

Všichni se budou každý týden pokoušet zdolat náročné trasy na ikonických místech amerického Západu. Vydají se do Fruit Bowl v Moabu, vylezou na 400 metrů vysokou Castleton Tower nebo zamíří do coloradských Skalistých hor, kde se pokusí zdolat rekord související s překonáním kilometrového lana v historicky největší výšce.

Nemíří však v tomto případě až příliš vysoko?


Pořad PUSHING THE LINE vyrobila pro Discovery společnost 495 Productions. SallyAnn Salsano, Josh Peters, Frank Miccolis, Drew Tappon, Josh Lansky, Matt Weber a Clay Wolflick jsou výkonnými producenty společnosti 495. Michael Gara je výkonným producentem a Paola Espinosa je pomocnou producentkou společnosti Discovery.


O společnosti Discovery

Discovery, Inc. (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) je globální lídr v zábavě inspirované reálným životem, který poskytuje služby zájmově orientovaným divákům po celém světě a nabízí jim obsah, který inspiruje, informuje a baví. Discovery dodává každý rok více než 8 000 hodin originálního programu a vede v kategorii velice oblíbených obsahových žánrů ve světě. Discovery je dostupný ve 220 zemích a teritoriích a téměř v 50 jazycích, je inovátorem platforem a k divákům se dostává na všech typech obrazovek, včetně produktů TV Everywhere, jako je např. portfolio aplikací GO; direct-to-consumer streamovací služby, např. discovery+, Food Network Kitchen a MotorTrend OnDemand; digital-first a společenský obsah od Group Nine Media a strategická aliance s PGA TOUR pro vytvoření mezinárodního domova pro golf. Portfolio prémiových značek společnosti Discovery zahrnuje Discovery Channel, HGTV, Food Network, TLC, Investigation Discovery, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet a Science Channel a patří k nim i OWN: Oprah Winfrey Network v USA, Discovery Kids v Latinské Americe a Eurosport, přední poskytovatel kvalitních, lokálně oblíbených sportů a Home of the Olympic Games across Europe.


Karel Smetana, PR Account Executive, Media:list, 28. 12. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.01.2022 • Vydejte se do světa dokumentů na Prima ZOOM
01.01.2022 • The Little Drummer Girl na AMC
27.12.2021 • Přelom roku na Prima ZOOM
25.12.2021 • MET: Live In HD - Přímý přenos Massenetovy Popelky na Nový rok!
21.12.2021 • Císařovna Sisi je zpět! V novém kabátě
19.12.2021 • Vánoce na Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist