Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 22.09.2023 - 22:49:48   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Dva měsíce vysílání TV Barrandov - nové televizi stoupá sledovanost a zájem zadavatelů reklamy

  Autor: PR Press TV Barrandov , e-mail: info@barrandov.tv Přidané: 11.03.2009Praha, 11. března 2009.
Dva měsíce uplynuly od startu nové digitální televize TV Barrandov, která zahájila vysílání 11. 1. 2009. Během necelých šedesáti dnů nová televize zaznamenala několik úspěchů.


• Stoupající sledovanost – zatímco v lednu skončila jako 7., v únoru postoupila až na 4. místo nejsledovanějších televizí v kategorii „ostatní tv“. Pokud jde o netematické tv programy, pak byla TV Barrandov nejsledovanější televizí vůbec v kategorii „ostatní tv“, kdy ve sledovanosti v Česku předstihla i TV Markíza, STV nebo TV Joj. (zdroj: Mediaresearch).

• Stoupající zájem zadavatelů reklamy – TV Barrandov posunula začátek sobotního vysílání o půlhodinu z důvodu delších časových breaků. Pro zajímavost: průměrná délka jednoho reklamního breaku v prime time TV Barrandov je v současnosti 3 minuty, v dubnu dosáhne až 4 minuty

• Více než 50% populace zná značku TV Barrandov – o úspěchu zaváděcí kampaně svědčí nejenom vysoká znalost značky, ale také pozitivní hodnocení kampaně odborníky: týdeník Strategie outdoorovou kampaň vyzdvihl jako 4. – 5. nejlepší v lednu 2009. Zájem veřejnosti o vysílání TV Barrandov dokládá rovněž frekvence vyhledávání hesla „tv barrandov“ ve vyhledávači google, kde se nová televize v lednu 2009 umístila na 6. pozici nejčastěji vyhledávaných slov. (zdroj: Median, Strategie, Marketing a media)

• Jako první plnohodnotný rodinný program začala vysílat ve vysokém rozlišení HD v nabídce digitální kabelové televize UPC

• Zpřístupnila většinu pořadů vlastní tvorby v archívu pořadů na www.barrandov.tv


K diváckým hitům TV Barrandov patřily v prvních šedesáti dnech vysílání tyto pořady: Talk show Jana Saudka, Cyranův ostrov (sitcom Ivana Mládka – který vede ve sledovanosti pořadů v archívu na www.barrandov.tv), České filmové pátky, Politická střelnice Zuzany Bubílkové, osobitá předpověď počasí Jak bude a podvečerní magazín 90 minut. Z akvizice zaznamenaly ohlas kromě sobotních filmových premiér také dokumenty Pán hadů, Hitlerovy ženy a cyklus Světem křížem krážem. Značné pozornosti se těší rovněž seriál Máte doma uklizeno, který odkrývá nepořádek britských domácností.

Vlastník licence k vysílání TV Barrandov, akciová společnost Barrandov Televizní Studio, navýšila základní kapitál o 400 miliónů korun. Důvodem zvýšení bylo posílení vlastních zdrojů společnosti Barrandov Televizní Studio a.s. s ohledem na potřebu řešení finančních zdrojů pro zahájení vysílání TV Barrandov. Prostředky základního kapitálu budou použity v souladu s podnikatelským záměrem, tj. na pokrytí plánované ztráty v souladu se zajištěním programové a marketingové strategie televize.

V dubnu 2009 TV Barrandov představí nové image spoty, které momentálně vznikají na Kanárském ostrově Tenerife. Proměnu chystá také pořad 90 minut, komentující témata, o nichž se mluví v Česku.


Janis Sidovský, místopředseda představenstva a ředitel marketingu TV Barrandov


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.03.2009 • Víkendové filmové tipy
12.03.2009 • Dvanáctihodinová bitva gigantů na Sebringu v přímém přenosu SPORT 5
09.03.2009 • Filmové tipy na všední dny 11. týdne s hvězdným dramatem
06.03.2009 • Žhavé filmové tipy na tento víkend
03.03.2009 • Historické sestřihy Super Tourenwagen Cup 1998 na SPORT 5
02.03.2009 • Filmové tipy 10. týdne

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist