Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 22.04.2024 - 15:50:21   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Programová ponuka Trojky - jeseň 2009

  Autor: PR Press STV , e-mail: info@stv.sk Přidané: 05.09.2009


Od septembra dochádza k zmenám vo vysielaní športu. Pôvodne plánované prenosy z národných líg – futbalovej a hokejovej, sa presúvajú v rámci profilovania na športový okruh Slovenskej televízie – Trojku. Na Dvojke zostanú len športové podujatia týkajúce sa národnej reprezentácie Slovenska a Formuly 1. Súčasne na druhom okruhu Slovenskej televízie ostávajú športové publicistické magazíny Odpískané a Magazín Ligy majstrov.


Potešujúce správy sú pripravené pre divákov STV, ktorá v uplynulých troch sezónach prinášala divákom na Slovensku prestížnu futbalovú Ligu majstrov, v tom bude pokračovať aj ďalšie tri roky. Úspešné rokovania s Európskou futbalovou asociáciou UEFA priniesli zisk trojročných televíznych práv na sezóny 2009/2010, 2010/2011 a 2011/2012. Hlavná fáza Ligy majstrov sa naplno rozbehne v polovici septembra. 15.9. vysielame vybraný zápas 1.kola na Trojke, o deň neskôr na Dvojke a súbežne na Trojke sa objaví jedno zo stretnutí stredajšieho hracieho dňa.

Futbaloví fanúšikovia sa môžu tešiť aj na druhú najvýznamnejšiu európsku pohárovú súťaž: novovzniknutú Európsku ligu UEFA (bývalý Pohár UEFA). Jej zápasy si najbližšie tri sezóny môžu diváci pozrieť na obrazovke Trojky. Hracím dňom Európskej ligy bude štvrtok a jej hlavná fáza sa v tejto sezóne začína 17.9., opäť s priamym prenosom na Trojke.

Na jeseň až do konca roka sa okrem pokračujúcich prenosov z domácej futbalovej Corgoň ligy a z futbalovej kvalifikácie MS 2010 objavia aj zápasy nového ročníka hokejovej Slovnaft extraligy a celý rad svetových a európskych šampionátov: MS vo vodnom slalome, MS v modernej gymnastike, MS v športovej gymnastike, ME vo volejbale mužov, ME vo volejbale žien, ME v basketbal mužov, Svetové atletické finále, MS hokejistov do 20 rokov.

Nebude chýbať seriál priamych prenosov z kvalifikácií a hlavných pretekov F1, z automobilového Porsche Super Cupu, ako aj seriál prenosov z GP na plochej dráhe. Takisto budú pokračovať aj prenosy z prestížne anglickej futbalovej Premier League a na jeseň sa začnú prenosy z domácich a medzinárodných „palubovkových“ súťaží: basketbal, hádzaná, volejbal. Pripravený je aj priamy prenos posledného zápasu v tenisovom Davis Cupe tejto sezóny medzi Slovenskom a Macedónskom.


Želmíra Blašková, hovorkyňa STV


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
09.09.2009 • KHL poprvé v České republice a na Slovensku na stanici NOVA Sport [ 2 ]
06.09.2009 • Barum Rally i malé finále Sprint Cupu NASCAR na obrazovkách TV SPORT 5
05.09.2009 • Fotbal na NOVA Sport v září 2009 [ 1 ]
04.09.2009 • Víkendové komedie na Film+
02.09.2009 • Prima COOL začíná vysílat nové řady motoristického magazínu Top Gear
31.08.2009 • Úspěch Jana Charouze, Tomáše Engeho a Stefana Mückeho v Le Mans Series ve vysílání SPORT 5

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist