Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.07.2024 - 16:03:42   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Divákov Trojky čaká bohatý športový víkend

  Autor: PR Press STV , e-mail: info@stv.sk Přidané: 11.09.2009Slovenská televízia pre svojich divákov pripravila tento víkend množstvo športových „chuťoviek“: Premier league, Svetové atletické finále, MS v modernej gymnastike, Veľká cena Talianska Formuly 1, Porsche Supercup a ME volejbalistov!


V anglickej Premier league chce Manchester City prelomiť hegemóniu veľkej štvorky. Skrížiť plány a streliť prvý gól sa mu bude snažiť londýnsky Arsenal. Priamy prenos z futbalového stretnutia Manchester City – Arsenal Londýn si diváci môžu pozrieť v sobotu na Trojke o 15.55 h.

Svetové atletické finále v Thesasalonikách /Soluň/ v Grécku je dvojdňovým vyvrcholením celej atletickej sezóny. Kvalifikovali sa športovci, ktorí dosiahli v hodnotení IAAF /medzinárodnej atletickej federácie/ v roku 2009 najlepšie výsledky a účasť na podujatí je povinná aj pre víťazov mítingov Zlatej ligy. Zo Slovenska bude štartovať bronzová z MS v Berlíne - Martina Hrašnová. Vysielame v sobotu v priamom prenose o 17.50 h.

MS v modernej gymnastike v japonskom Mie vyvrcholia tento víkend súťažou spoločných skladieb. Pozostáva z dvoch zostáv. Prvá s piatimi obručami a druhá so stuhami a švihadlami. Súčet hodnotení určí výsledné poradie. Finále sa začína v nedeľu o 15.00 h japonského času, priamy prenos odvysiela Trojka v nedeľu o 7.55 h ráno.

Tento víkend sa diváci môžu tešiť na tradične jednu z najviac sledovaných Veľkých cien sezóny - Veľkú cena Talianska Formuly 1. Diváci si kvalifikáciu môžu pozrieť v priamom prenose v sobotu o 14.00 h a hlavné preteky v nedeľu o 22.40 h.

V nedeľu o 15.55 h by si motoristickí fanúšikovia nemali nechať ujsť Automobilové preteky z Monzy - Porsche Supercup. Slovenský pretekár Štefan Rosina je v celkovom hodnotení tretieho kola pred koncom sezóny na výbornom 3. mieste. V Monze sa mu zvykne dariť, pred dvomi rokmi tu zajazdil najrýchlejšie kolo pretekov. Vyrovnané a napínavé súboje najrýchlejších pohárových pretekov sveta majú diváci možnosť sledovať na STV už tretiu kompletnú sezónu.

V priamom prenose v nedeľu odvysielame na Trojke ME volejbalistov v Turecku v dvoch zápasoch o medaily, o bronz – o 16.25 h a finále o 19.30 h. Španielsko na 26-tych majstrovstvách Európy titul neobháji. V hre zostala štvorica Rusko, Bulharsko, Poľsko a Francúzsko.


Andrea Pivarčiová, PR manažérka Dvojky a Trojky STV


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.09.2009 • TOBRUK v říjnu na HBO
12.09.2009 • Zářijové filmy na AXN
09.09.2009 • KHL poprvé v České republice a na Slovensku na stanici NOVA Sport [ 2 ]
06.09.2009 • Barum Rally i malé finále Sprint Cupu NASCAR na obrazovkách TV SPORT 5
05.09.2009 • Fotbal na NOVA Sport v září 2009 [ 1 ]
05.09.2009 • Programová ponuka Trojky - jeseň 2009

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist