Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 22.04.2024 - 14:12:24   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Zářijové filmy na AXN

  Autor: PR Press HBO/Redakce satCentrum , e-mail: info@axn.cz Přidané: 12.09.2009Tematický kanál akčních filmů a seriálů AXN nachystal na nedělní večery v září tři zajímavé filmy - americký horor, inspirovaný komiksem Hellboy, americko-německý thriller Kat a romantické retro Úsměv Mony Lisy s nekonvenční profesorkou dějin umění v podání Julie Robertsové.Hellboy

Americký horor, inspirovaný populárním komiksem, se z velké části natáčel v České republice. Jeho hlavní postavou je ďábel v lidské podobě, kterého se během války snažili zneužít nacisté. Dospělý Hellboy (Ron Perlman) je ukrýván v americkém Úřadu pro výzkum paranormálních jevů. Spolu s žabím mužem a zázračně nadanou dívkou, která umí vyvolávat požáry, jsou využíváni při zvláštních operacích FBI. Vyslanci Zla však chtějí dokončit dílo zkázy a Hellboy musí ukázat své lepší "já"... Režii snímku, v němž jednoho z úhlavních padouchů ztvárnil Karel Roden, měl Guillermo del Toro.

Uvedení: neděle, 13. září ve 22:00 hod.


Kat

Zvláštní agent Frank Castle (Thomas Jane) po letech tvrdé dřiny touží po klidném životě se ženou a synkem. Než však odejede na zasloužený odpočinek, čeká ho ještě jeden náročný úkol. Během utajované akce však dojde k přestřelce, při níž zemře mladý Bobby Saint. Jeho otec, zkorumpovaný gangsterský hlavoun Howard Saint (John Travolta) svalí na Franka vinu za synovu smrt a nechá vyvraždit celou jeho rodinu. Frank, který masakr jako jediný přežil, se stane soudcem, porotcem i katem v jedné osobě... Americko-německý thriller z roku 2004 režíroval Jonathan Hensleigh.

Uvedení: neděle, 20. září ve 22:00 hod.


Úsměv Mony Lisy

Hrdinkou romantického retra, které v roce 2003 realizoval Mike Newell, je nekonvenční profesorka dějin umění (Julia Robertsová). Svobodomyslná pedagožka přijede na podzim roku 1953 na prestižní školu v Nové Anglii. Předpokládá, že v jejím novém působišti panuje tvůrčí atmosféra a svobodná výměna názorů. Záhy však naráží na konzervativní názory vedení i některých studentek. Zosobněním tuctových představ je hlavně arogantní Betty (Kirsten Dunstová). Rádobysuverénní dívka se vdá za mladíka z bohaté rodiny a proti Katherine spřádá zákeřné intriky.

Uvedení: neděle, 27. září ve 22:00 hod.


Oficiální stránka AXN: www.axn.cz.

Placený tematický kanál AXN vysílá v kabelových sítích v ČR a SR a také v satelitních platformách CS Link, UPC Direct a DIGI TV na satelitech Astra 1G na orbitální pozici 23,5 st. východně, Astra 1H na pozici 19,2 st. východně a Intelsat 10-02 na pozici 1,0 st. západně (pozor - program AXN v DIGI TV a v UPC Direct a CS Link se neshoduje!).

Úplné měsíční programové přehledy programů AXN, AXN Sci-Fi a také AXN Crime včetně podrobných popisů (synopse) si můžete stáhnout na našem webu v sekci TV Download.


Jitka Ulrichová, PR & Marketing Coordinator HBO Czech Republic a redakce satCentrum, 12. 9. 2009


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.09.2009 • TOBRUK v říjnu na HBO
11.09.2009 • Divákov Trojky čaká bohatý športový víkend
09.09.2009 • KHL poprvé v České republice a na Slovensku na stanici NOVA Sport [ 2 ]
06.09.2009 • Barum Rally i malé finále Sprint Cupu NASCAR na obrazovkách TV SPORT 5
05.09.2009 • Fotbal na NOVA Sport v září 2009 [ 1 ]
05.09.2009 • Programová ponuka Trojky - jeseň 2009

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist