Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 28.05.2024 - 13:39:35   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Ivan Hronec dnes předává svoje podíly v SPI International a bude se plně věnovat Film Europe

  Autor: PR Press FILM EUROPE , e-mail: info@filmeurope.eu Přidané: 01.10.2010Ivan Hronec, vlastník společnosti Film Europe, předává svoje podíly v SPI a v televizních kanálech FILMBOX mateřské společnosti SPI International. Film Europe zůstává obchodním partnerem SPI International.SPI International dnešním dnem postupně přebírá do vlastní režie operace související s technickým zabezpečením vysílání televizních kanálů FILMBOX, které dosud zabezpečovala mediální společnost Film Europe prostřednictvím svých českých a slovenských poboček (Praha, Bratislava) a centralizuje aktivity v Polsku.

Film Europe provozuje vlastní TV kanály, Kino CS, Doku CS, Muzika CS a zůstává obchodním partnerem SPI International v kinodistribuci i v prodeji FILMBOX Channels.

„Před deseti roky jsem ve střední Evropě založil SPI Interantional. Společně s kolegy v Polsku a centrálou v New Yorku jsme vybudovali nejlepší distribuci nezávislých filmů ve východní Evropě. Později jsme z Bratislavy spustili FILMBOX a FILMBOX HD, první full HD filmový kanál ve střední a východní Evropě, úspěšně vysílající v Čechách, na Slovensku, Maďarsku a v Polsku. Z nuly jsme vybudovali společnost, která má dnes hodnotu několika set miliónů eur. Jde o jeden z nejúspěšnějších mediálních projektů, který v našem teritoriu vnikl. Na takovou historii se nezapomíná.

Prezident SPI International Loni Farhi a generální manažer SPI PL Piotr Reich zůstávají mými přáteli a obchodními partnery. Prožil jsem s nimi nádherných 10 let. Přišel však čas, abychom se rozešli a každý z nás šel vlastní cestou. SPI International centralizuje evropské TV aktivity v Polsku a developuje další teritoria a varianty FILMBOXu.

Já jsem koncem minulého roku v Čechách a na Slovensku spustil národní tematické TV kanály Kino CS, Doku CS, Muzika CS. Pro Evropu připravuji FilmEurope TV – první evropský filmový TV kanál. Kanceláře

Film Europe už fungují v Praze, Bratislavě, Budapešti, další otevírám v Londýně a v Cannes. Svůj podíl v SPI a v televizních kanálech FILMBOX jsem prodal. FILMBOX bude nyní SPI technicky zabezpečovat z Varšavy,“
hovoří generální ředitel společnosti Film Europe Ivan Hronec.

„Nadále však zabezpečujeme pro SPI prodej televizních kanálů FILMBOX v Čechách a na Slovensku. V Čechách a na Slovensku jsme podepsali s SPI i konodistribuční smlouvu. V kinech bude SPI tituly distribuovat Film Europe s identickým týmem profesionálů, jako dosud. Mimo SPI titulů však máme i vlastní Film Europe akvizici a vlastní Film Europe koprodukční filmové projekty,“ dodává Ivan Hronec.

V případě zájmu o odběr televizních kanálů FILMBOX je potřeba kontaktovat Film Europe na obchod@filmeurope.eu.


Film Europe je mladá dynamická mediální společnost s týmy a kancelářemi v Praze, Bratislavě, Budapešti a brzy i v Londýně a Cannes. V dubnu 2010 spustila projekt CS TV, vysílání třech národních tematických televizních kanálů Kino CS, Doku CS a Muzika CS. Film Europe zároveň odstartovala přípravy na spuštění vysílání filmového televizního kanálu FilmEurope TV (původní název – Europa Cinema), který bude věnovaný výhradně evropské kinematografii.


PhDr. Ivan Hrone, generální ředitel a jednatel Film Europe
Mgr. Adriana Bednárová, mediální poradce MARCUS PR, s.r.o.  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.09.2010 • Na návštěvě v: ATOS Zlín
14.09.2010 • NGC představil svůj nejnovější projekt Velké migrace veřejnosti
13.09.2010 • Na návštěvě v: CHANNELS
21.08.2010 • Magio televíziu už pozerá 100 000 slovenských domácností [ 1 ]
18.08.2010 • AB-COM - dodávateľ satelitných prijímačov a príslušenstva [ 1 ]
11.08.2010 • Stanovisko Skylinku k řešení pirátského příjmu Digi TV [ 1 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist