Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 22.04.2024 - 16:21:05   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

UPC zaraďuje Megamax, nový detský televízny kanál pre chlapcov

  Autor: UPC Broadband Slovakia , e-mail: upc@upc.sk Přidané: 28.11.2012
Nový detský televízny kanál je určený pre chlapcov od 7 do 14 rokov, ktorým prináša množstvo populárnych seriálov a animovaných dobrodružstiev.


Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, najväčší káblový operátor na Slovensku, zaraďuje od 1. decembra do programovej ponuky detskú televíznu stanicu Megamax. Ide o nový detský kanál určený najmä pre chlapcov vo veku od 7 do 14 rokov, ktorý prináša celý rad atraktívnych seriálov a animovaných dobrodružstiev. Detskí diváci sa môžu tešiť na príbehy známych postavičiek a super-hrdinov, ako sú Transformers, Gormiti, X-meni, Lego Ninja Go, Hot Wheels - Battle Force, Twisted Whiskers, Dex Hamilton, Iron Kid či Metajet.

Megamax rozširuje televíznu ponuku spoločnosti UPC o ďalší detský kanál, ponúkajúci jedinečnú zábavu kreslených televíznych programov, ktoré oslovujú deti po celom svete. V televíznej ponuke UPC sa stane súčasťou televízneho balíčka UPC DIGITAL Basic, a vysielať bude denne od 7:00 do 22:00 hod. s českým dabingom.

„Obohatenie digitálnej televíznej ponuky o program Megamax je našim darčekom pred blížiacim sa Mikulášom a Vianocami. Samozrejme, zaradenie tohto programu je pre zákazníkov uvedeného televízneho balíčka bezplatné,“ uviedol k pridaniu stanice Megamax generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Miller.

Stanica Megamax rozširuje ponuku detských programov v službe UPC DIGITAL, ktorá okrem nej ponúka vysielanie staníc Minimax, JimJam, Disney Channel, duck tv a duck tv HD. Megamax je súčasťou rodiny Chello Central Europe, významnej mediálnej spoločnosti, ktorá stojí aj za obľúbenou detskou stanicou Minimax.


O UPC DIGITAL:

Digitálna káblová televízia UPC DIGITAL ponúka spolu viac ako 130 programov všetkých žánrov, vrátane 16 staníc v HD kvalite a dokonca aj 3D vysielanie. Okrem bohatej programovej ponuky a vysokej kvality obrazu a zvuku, diváci vysoko hodnotia najmä celý rad funkcií, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a ponúkajú úplne nový zážitok zo sledovania televízie. Či už ide o možnosť nahrávať až 4 programy súčasne, pozastavenie programu a následný návrat k sledovaniu od okamihu zastavenia, prehľadný elektronický programový sprievodca, možnosť nastavenia jazykovej verzie a celý rad ďalších. Službu UPC DIGITAL v súčasnosti využíva viac ako 120 000 domácností, a jej výhody a prednosti môžu v súčasnosti využívať obyvatelia 24 slovenských miest.

Viac informácií o službách spoločnosti UPC záujemcovia získajú na infolinke 02 594 22 222, na stránke www.upc.sk, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na profile UPC na Facebooku alebo osobne na zákazníckych strediskách UPC.


Jaroslav Kolár, hovorca UPC BROADBAND SLOVAKIA


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.11.2012 • SATRO s.r.o. oslavuje 20 rokov svojej existencie
05.11.2012 • Bundesligový Eurosport 2 HD v nabídce UPC Česká republika
31.10.2012 • UPC bude od januára štandardne zasielať iba elektronické faktúry
17.10.2012 • Spoločnosť UPC expanduje na východnom Slovensku
27.09.2012 • Sledujte KHL a jej hviezdy so spoločnosťou SATRO s.r.o.
22.09.2012 • Česká asociace elektronických komunikací o. s. se podílela na uspořádání šestnáctého podzimního setkání provozovatelů elektronických komunikací

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist