Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 05.03.2024 - 05:10:38   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Skutečný zločin dojde trestu v květnu na CBS Reality

  Autor: KNKTR/CBS , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 06.05.2023


Vstupte do služeb zákona. V květnu máte příležitost prostřednictvím CBS Reality a skutečných příběhů těch, kteří hlídají, aby spravedlnosti bylo učiněno zadost. Do hloubky poznáte emotivní případy, jež mohly skončit nedořešené pod nánosy prachu. S řadovými policisty poznáte, že žádný prohřešek není příliš malý a nahlédnete i za dveře soudní síně. Tento měsíc bude nabitý akcí a napětím.


48 hodin může změnit vše

Měsíc květen odstartovala premiérová řada oblíbeného seriálu 48 hodin, který vtáhne diváka do řešení skutečných případů. Každý díl přináší šokující a překvapivá životní dramata i příběhy plné emocí. Kauzy, jež mnohdy otřásly společností, ale nebyly nikdy vyřešeny. Nebo byl snad odsouzen nepravý? Aby konečně bylo dosaženo spravedlnosti, musí být prozkoumán každý detail. Například v jednadvacáté epizodě 17. série se seznámíme s reportérem Michaelem Finkelem. Vycházející hvězda deníku The New York Times má nejen velký pracovní problém, ale především se dozví znepokojivou skutečnost. Muž obviněný z vraždy své ženy a tří dětí uprchl do Mexika, kde se vydává právě za Michaela. Jak celá kauza dopadne se dozvíte na CBS Reality.

Premiérové díly můžete s napětím sledovat každý všední den od 21:00 až do 12. května. Reprízy se budou vysílat od 6. května o sobotách a nedělích od 21:50.


Přestupky odhalující velké zločince

Vydejte se do terénu s policisty a prožívejte s nimi každodenní strhující příběhy. Další sezóna Big Little Crimes začíná a přinese opět napínavé momenty, kdy policisté objeví klíčový důkaz nebo zajistí podezřelého na útěku, a to často díky drobnému přestupku. Záběry policejních a průmyslových kamer, rekonstrukce událostí a houževnatost vyšetřovatelů směřují k jedinému, předvést zločince před soud.

Každou sobotu a neděli sledujte až do 14. května premiérové díly vždy v 10:10 a 20:10. Od 15. května si pak jednotlivé díly zopakujeme ve všední dny od 14:20 a 21:00.


Soudkyně, kterou (ne)chcete potkat

Již 21. sezónu rozhoduje Soudkyně Judy spravedlivě, nekompromisně a s vtipem i zapeklité případy. Bývalá soudkyně newyorského rodinného soudu Judith Sheindlinová se stala ikonou, jakýmsi morálním kompasem a nadějí pro ty, kdo hledají spravedlnost. Díky své schopnosti proniknout do jádra problému přináší řešení, radu a navrací zdravý rozum tam, kde už se vše zdálo marné. Její práce pomáhá obětem nespravedlnosti a pachatelům dává jasný signál, že jejich činy nezůstanou bez trestu. Soudkyně Judy je zkrátka jedinečná.

Kauzy paní soudkyně sledujte každý všední den v 10:35 a 18:55, a to až do 4. července. Opakované stání se koná vždy v sobotu a v neděli od 13:30.


Veronika Ježková, Account Manager, KNKTR, 5. 5. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
07.05.2023 • Tři nabité týdny skvělých dokumentů na Prima ZOOM
05.05.2023 • Čingischánovo Mongolsko na Viasat History
04.05.2023 • Tajné dokumenty Vatikánu odhaleny!
30.04.2023 • Dokumentární láska na Prima ZOOM
28.04.2023 • MET: Live In HD: Blanchardův operní debut Šampion v sobotu 29. dubna
23.04.2023 • Vaše zábavná cesta za poznáním začíná na Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist