Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 28.02.2024 - 05:11:49   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Telly naděluje vánoční dárky: oblíbené balíčky za půlku a celý prosinec atraktivní stanice pro všechny zdarma

  Autor: Telly/Dizzy Media , e-mail: info@telly.cz Přidané: 28.11.2023Televizní operátor Telly spouští svou novou vánoční kampaň s ústředním sloganem „S Telly si nemusíte vybírat, na co koukat - můžete vidět všechno!“. Součástí kampaně jsou atraktivní slevy na dva programové balíčky, vánoční dárky či „otevření“ některých atraktivních TV stanic.


Vánoční kampaň pro Telly jako již tradičně připravila agentura Grizzlink. Začne v pondělí 27. listopadu a poběží až do konce února. Součástí nové reklamní kampaně Telly je sleva pro nové zákazníky ve výši 50 procent na dva oblíbené balíčky – Střední a Velký.

Sleva platí půl roku od aktivace a například nejvíce prodávaný balíček Střední (104 stanic, z toho 72 v HD kvalitě) mohou zákazníci získat za bezkonkurenční cenu 225 Kč/měsíc.

A to není zdaleka vše. Ke každé objednávce dostanou zákazníci pouze za cenu dopravy hned tři vánoční dárky v hodnotě 1600 korun - difuzér, retro hrnek a termolahev.

Navíc všem stávajícím zákazníkům Telly (bez ohledu na zakoupený balíček) na prosinec jako dárek otevře následující kanály: Disney Channel, Disney Jr., Film+, AMC, Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Z nabídky si díky tomu vybere každý: od pohádek pro nejmenší, přes rodinné filmy a seriály nebo sportovní přenosy.

„Vánoce jsou dobou obdarovávání, proto jsme letos přichystali dárky pro všechny naše stávající, ale i nové zákazníky. Věříme, že každý si najde to svoje,“ říká šéf marketingu Telly Jan Schöppel.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také prémiový sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1, 2 a 4 a na stanicích Nova Sport 3 a 4. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC a OKTAGON MMA. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly,
Martin Žemlička, PR konzultant Dizzy Media, 27. 11. 2023  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
24.11.2023 • Tisková zpráva z 19. zasedání Rady, konaného dne 21. 11. 2023
20.11.2023 • Televízne spravodajstvo RTVS lídrom v objektivite. Ako najobjektívnejšie ho označila viac ako štvrtina Slovákov
17.11.2023 • Asociace komerčních televizí připravila speciální oslavy Světového dne televize
09.11.2023 • Tisková zpráva z 18. zasedání RRTV, konaného dne 7. 11. 2023
07.11.2023 • Markíza odstúpila od zmlúv s operátormi ANTIK a DSI DATA
27.10.2023 • Tisková zpráva ze 17. zasedání RRTV, konaného dne 24. 10. 2023

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist