Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 12.04.2024 - 19:40:43   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 20. 3. 2024

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 16.03.2024Herec Maroš Kramár a hudebnice Tamara Kramar, herec Petr Lněnička a teolog Albert-Peter Rethmann se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 20. března ve 21.40 hod. na Primě.


Maroš Kramár a Tamara Kramar – oblíbený herec a jeho dcera, která se vydala na hudební dráhu. „Když jsem za Tamarou přijel poprvé do anglického Brightonu, kde studovala neurovědu, zeptal jsem se jí: Co budeme večer dělat? A ona odpověděla, že půjdeme do pubu. Myslel jsem, že na pivo, ale ona mi oznámila, že tam večer bude zpívat,“ vzpomíná oblíbený slovenský herec a moderátor. Jeho dcera, kdysi velmi tiché a stydlivé dítě, se začala hudbě věnovat naplno a momentálně připravuje druhé album a šňůru koncertů. „Vybudovat si jméno je těžké v jakémkoli byznysu. Podvědomě bojuji, aby bylo jasné, že jsem tady sama za sebe a není to jen privilegium nebo povolání dcera,“ říká.


Petr Lněnička – herec spolku Kašpar v Divadle v Celetné. „Abychom se z toho úplně nezbláznili, musela mimo klapku panovat nálada vhodná pro rekonvalescenci. Často jsme se spoléhali na humor, někdy až černý,“ prozrazuje čtyřiačtyřicetiletý herec o natáčení seriálu, ve kterém skvěle ztvárnil legendárního vyšetřovatle Jiřího Markoviče. Kvůli roli začal kouřit, přibral deset kilo a obarvil si vlasy. „Tu postavu jsem do sebe prostě vpustil. A šel až na dřeň,“ vysvětluje.


Albert-Peter Rethmann – německý profesor a teolog, který kdysi opustil kněžství a oženil se. „Církev je společenství svatých a hříšníků a stejně jako známe kněze a laiky z doby diktatury, kteří hodně trpěli, známe v podstatě taky řadu případů kněží, kteří nějakým způsobem selhali. Čili je pro samotnou církev důležité, aby nežila v nějakých snech, ale aby vnímala tu svoji situaci, jaká je,“ říká profesor Albert-Peter Rethmann, který po čtvrt století kněžské služby odešel do „civilu”. Důvod? Láska!


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 20. března ve 21.40 hod. na Primě. Užijte si premiérové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 15. 3. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
18.03.2024 • Student medicíny Vojtěch Vrtiška je vítězem třetí řady Peče celá země – porotu ohromil netradičním přístupem k cukrařině
13.03.2024 • Vítejte v Hotelu pro mazlíčky: Kde láska a péče o zvířata nastavují nová měřítka
09.03.2024 • Show Jana Krause – 13. 3. 2024
08.03.2024 • Symfonický orchester Slovenského rozhlasu prináša 7. abonentný koncert s podtitulom veľkonočný
07.03.2024 • RTVS si pripomenie 100. výročie narodenia hereckej legendy Jozefa Kronera v televíznom aj rozhlasovom vysielaní
05.03.2024 • CANAL+ Sport začne vysílat stále populárnější padel

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist