Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 20:16:30   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

UPC odpovídá – 7.část

  Autor: PR Press , e-mail: zakaznicke.centrum@upc.cz Přidané: 03.09.2002


Ani po prázdninách nechybí pravidelná rubrika UPC odpovídá. Odpovědi na vaše dotazy ke kabelovému a satelitnímu provideru - UPC, se opět týkají zařazení Galaxie a ČT do nabídky, prostor dnes dostanou i otázky na akční slevy a některé nové filmy na HBO.

Kdy zařadíte ČT na UPC Direct?
Okamžitě, jakmile k tomu dá ČT souhlas. Opakovaně o něj žádáme.

Jaké slevy poskytujete během podzimu na UPC Direct ?
V současné době platí naše zvýhodněná nabídka, v jejímž rámci zcela zdarma propůjčíme první tisícovce nových zákazníků digitální satelitní komplet s přijímačem Philips s kartou, nebo samostatnou kartu UPC Direct. Platí se pouze montáž zařízení Každý nový předplatitel navíc získá po dobu 3 měsíců 33% slevu na základní nabídku RODINA. Zajímavé jsou i slevy na prémiové kanály. Každý, kdo si předplatí program Private Gold rovněž získá tříměsíční slevu 33 % z ceny za program. Ten, kdo si předplatí prémiový kanál ”HBO”pak získá slevu sice o něco nižší - 30 %, zato však na celý půlrok. K tomu ještě zdarma obdrží měsíčně zasílanou mini verzi filmového časopisu Premiere s programem HBO. Naše nabídka platí do 15.12. 2002.

Myslím, že po dvou letech existence UPC Direct byste mohli věnovat větší pozornost jeho předplatitelům. Proč např. nedostáváme váš firemní časopis Jupííí?
Máte pravdu – předplatitelé UPC Direct si naši zvýšenou pozornost určitě zaslouží. Náš marketingový úsek se začal zamýšlet nad tím, jak zlepšit komunikaci a připravit pro předplatitele něco navíc. Věřím, že zanedlouho budu moci dát lepší informace. Časopis Jupííí to však nebude – ten je určen pro předplatitele kabelové služby a s ohledem na tuto skutečnost je i plošně – nikoliv adresně distribuován.

Co jste to provedli s UPC Direct?! Řadě mých známých byl z ničeho nic odpojen a jejich rozhořčení je velké!
Pravděpodobně se stali obětí klamavých a podvodných nabídek na „bezplatné“ či „levné“ pořízení této služby. Naše společnost, která se brání kriminálnímu zneužívání služby UPC Direct přišla v srpnu se změnou ident klíče (ID) přístupových karet na placenou satelitní televizi.Tento krok vyřadil z provozu všechny nelegální, či ztracené karty UPC Direct.Ident klíč je identifikační řetězec, který kontroluje předplatitelskou kartu oprávněnou rozkódovat přijímaný signál. Na rozdíl od jiných parametrů karty, které se dají na kartu načerno doprogramovat, ident klíč zloději prostě přepsat nedokáží. Nevědí totiž jak na to. Naše společnost má navíc dispozici další páry ID klíčů a ve vhodné době je opět použije. Před nevýhodností nelegálního příjmu jsme opakovaně varovali – a teď se varování opět potvrdila.

Jaké jsou slevy na kabelovou televizi během vaší podzimní akce?
Úplně nový zákazník zaplatí za její zavedení pouze instalační poplatek ve výši 1 Kč. Všichni naši klienti, kteří se rozhodnou pro předplatné základní nabídky Klasik pak získávají slevu 33 % po tři měsíce. Předplatí-li si navíc prémiový kanál Private Gold, výše uvedená sleva platí i zde. Sleva na prémiový filmový kanál HBO je ještě výhodnější. Každý, kdo si ho nově předplatí, získává slevu ve výši 30 %, a to po dobu 6 měsíců s předplatným miniverze časopisu Premiere.

Dočkáme se konečně zařazení TV Galaxie sport do kabelové televize, nebo na UPC Direct?
Našim partnerům z Galaxie sport jsme v uplynulých dnech sdělili několik základních podmínek, které je třeba před podpisem smlouvy naplnit. A kromě jedné jsme se na všech úspěšně dohodli. Jednání tedy budou ještě nějaký den pokračovat. Zahrnují umístění Galaxie sport nejen do kabelových rozvodů, ale i na UPC Direct.

Zařadíte do své nabídky další české programy, např. televizi O, nebo Galaxii?
V současné době jednáme se zástupci tří domácích televizí. Jsou velmi slibná.Dopadnou-li dobře, pak se můžete dočkat několika překvapení, možná ještě do konce roku, jak na kabelech, tak na UPC Direct.

Projevily se povodně na činnosti vaší firmy? Budete dávat slevy postiženým klientům?
Kabelovka si vedla během povodní dobře. Odmlčela se pouze tam, kde nešel elektrický proud a v evakuovaných oblastech. Věřím, že diváci ocenili aktuální práci infokanálů a možnost sledovat světové zpravodajské stanice. Přesto patří UPC mezi povodní postižené firmy. Škody teprve vyčíslujeme, protože k některým poškozeným sítím, např. v pražském Karlíně nemáme dosud přístup. Víme, že nebudou malé. Co se týče slev, vztahují se na ně příslušné paragrafy v zákaznické smlouvě a my se jich budeme samozřejmě držet. Takže žádost o slevu je možno úspěšně uplatnit.Výjimku představují evakuované oblasti, jako je už zmiňovaný Karlín. Tam bude naše zákaznické centrum volit zvlášť citlivý postup a myslím, že se k nim obrátí i generální ředitel naší společnosti. A snad nebude od věci, zmíním-li naši solidaritu s ostatními. Rozhodli jsme se, že zaplavené Městské knihovně v Praze vybavíme čtyři pobočky počítači a připojením na Internet a k tomu jí poskytneme jí náš vysokorychlostní Internet na rok zdarma.

Kdy uvede HBO ty nejlepší filmy z minulých dvou let (následuje seznam)? Uvede je vůbec?
Uvede. Některé z vámi vyjmenovaných filmů budou mít podle mých informací premiéru během prvního pololetí příštího roku. Patří mezi ně následující tituly: Trosečník, Hanibal, Scary Movie: Děsněj biják 2, Pearl Harbour, Mumie se vrací, Moulin Rouge. Letos se ovšem můžete těšit již na filmy Gladiátor, Tygr a drak, Po čem ženy touží,102 dalmatinů, Pošli to dál, Životní zkouška, Pláž, či Slečna drsňák.

Slibovali jste, že HBO začne uvádět některé americké filmy s titulky…..
Ano, s uváděním filmů v původním znění s titulky se na HBO setkáme již od listopadu 2002. V programu HBO bude těmto titulům věnován každý pondělek od 20:00 hod.

Učím francouzštinu a využívám ve své práci frankofonní TV 5, zejména její programy o ČR. Doslechla jsem se, že přes prázdniny vysílala nejen informace o povodních v naší republice, ale i velký dokument o české kulturní sezóně ve Francii. Je možné, abych někde získávala aktuální přehled pořadů po internetu?
Ano. informace o pořadech na určité téma, o nových pořadech, kompletní detailní program, zkrátka vše, co potřebujete, si můžete sama „sestavit“ a dostávat přibližně s týdenním předstihem elektronickou poštou. Postup je následující: na adrese www.tv5.org/europe/ kliknete v levém sloupečku na odkaz TV5 e-courrier. Do formuláře napíšete, na jakou adresu si zvolený program přejete dostávat a potom si už jen vybíráte. Ve vašem případě doporučuje česká zástupkyně TV 5 napsat do bodu 3 klíčové slovo např. Prague a v bodě 4 zaškrtnout 1. políčko (všechny kategorie pořadù). Klíčových slov mùžete napsat samozřejmě mnohem víc nebo je ignorovat a z nabídky si vybrat pouze např. detektivní seriály. Záleží jen na Vás, jak si svùj program „na míru, sestavíte“.

František Malina
Public Relations Director
UPC Česká republika, a. s.Tolik odpovědi tiskového mluvčího UPC na dotazy. Příští měsíc může odpovědět i na váš dotaz, ptát se můžete např. v diskusi pod tímto článkem. Všechny vaše otázky panu Malinovi včas předáme.

A na úplný závěr máme ještě jednu drobnou informaci – program HBO na celý měsíc dopředu nacházíte již řadu měsíců také na našem webu - v sekci TV program (třetí horní záložka zleva).


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 45   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.09.2002 • Aj slovenská UPC sa konečne rozhýbala? oživené [ 23 ]
05.09.2002 • 11.september 2001 na TA3
04.09.2002 • Vyjímečný filmový stav na HBO
01.09.2002 • V „Slovlinku“ už vysílají také televize [ 7 ]
24.08.2002 • Technická stránka vysílání a příjmu televize Galaxie sport – 2.část
18.08.2002 • Skončilo dočasné volné vysílání ČT 1 přes satelit [ 2 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 3

  Můj příspěvek 

21.09.2002 21:11 • anonym
než Primu bych bral radši BBC Prime
 
 
  Môj príspevok 

21.09.2002 20:05 • Patrik
To Vlada: souhlas Ocko bude, ale driv nez se dockame Stanice O, objevi se v Directu jina stanice. Jednani s Ockem jsou v zacatcich. Ta dalsi podle mne celkem prima televize uz je dojednana........

Kdo umi cist mezi radky??? :-)
 
 
  jiricek 

21.09.2002 15:55 • martin
tys opravdu pochopil co tim myslim.
 
 
  Můj příspěvek 

21.09.2002 15:28 • Jiříček
Martinovi: smlouvu můžeš vypověďět kdy chceš (365 dní v roce s měsíční výpovědní lhůtou, resp. podle nových smluvních podmínek UPC - 35 dní výpovědní lhůty), tak tu nešiř nepravdy...
 
 
  muj prispevek 

21.09.2002 13:39 • martin
no to sem na to zvedavej.co je zajimavy ze tyto zarucene zpravy se vzdy objevi na konci mesice v momente kdy je mozne vypovedet smlouvu a pak ticho.az si nekdy rikam ze je to od upc docela dobra strategie.
 
 
  Môj príspevok 

21.09.2002 12:10 • Vlada
Dalsi bude ceska hudebni stanice O , ktera jiz nyni vysila nekodovane

v paketu cz-link.
 
 
  Môj príspevok 

21.09.2002 10:59 • Patrik
Galaxie Sport bude velmi brzy (NHL bys mel videt od sameho zacatku). Galaxie Sport nebude jediny novy program ktereho se letos dockame.
 
 
  Galaxie Sport 

21.09.2002 08:47 • čtenář
Tady všichni vidíte, jak si UPC dělá srandu ani nejsou schopni určit kdy bude Galaxie Sport v nabídce UPC za chvíli bude říjen a stále se jedná připomíná mi to jednu frázi z filmu: stále kvoká, stále kvoká
 
 
  Můj příspěvek 

12.09.2002 13:38 • Marek
S tim Directem jsem se upsal, měl jsem na mysli kabel. Ale díky.
 
 
  Môj príspevok 

12.09.2002 13:05 • anonym
SuperMax se nema kam vracet, v ramci UPC Direct nikdy nevysilal. Vysilan byl jen v kabelovych sitich UPC. Do konce tohoto roku se urcite do kabelu nevrati. A je to myslim skoda.
 
 
  Môj príspevok 

12.09.2002 13:02 • anonym
Fox News Channel zacal kodovat sve vysilani a jeho prijem neni urcen pro ceske a slovenske divaky, zrejme bude brzy z pozice 34 odstranen, nebo nahrazen jinym programem.
 
 
  SuperMax 

12.09.2002 10:45 • Marek
Je možné, že by se kanál SuperMax mohl vrátit do nabídky UPC Directu? Moje děti docela postrádají seriály Přátelé atd. Díky za odpověď.
 
 
  Fox News Channel 

12.09.2002 08:53 • JiKo
Rád bych se zeptal, jaké máte zkušenosti s kanálem Fox News Channel. Mám UPC Direct asi měsíc, ale ještě nikdy jsem ten kanál neviděl vysílat. Díky za reakci.
 
 
  Pro Michala 

12.09.2002 08:34 • Mirek
Nevím jestli by se ti líbilo,když koupíš celý komplet za 14000kč,dělali k tomu ještě reklamu a za týden by tě vyply od signálu,táto společnost začala vysílat z Ostravy,vím jak to celé bylo,lidé si to koupili hlavně,že chtěli se dívat na filmový kanál Cable+
 
 
  sport 1 hungary 

11.09.2002 18:38 • anonym
az na tu madarstinu je to super. anglicka,nemecka, spanelska, bude asi i italska kopana live! v nedeli byl box roy jones live. nhl byvala vetsinou zaznam.urcite ne silene.
 
 
  Môj príspevok 

11.09.2002 16:56 • anonym
To Milan: Ano, jsou to autorská práva, ale nejen ta. Sport 1 jak byl známý u nás se s HUN verzí nedá srovnávat. Ti kdo tu nadávají na Eurosport by se museli upsat, protože programová skladba Sport 1 HUN je víc než šílená. http://www.sport1tv.hu posuďte sami. Maďaři sledují jiné sporty než my a proto by naši fanoušci sledovat HUN Sport 1 nevydrželi.
 
 
  Sport1 

11.09.2002 14:04 • Milan
Docela by mě zajímalo, proč alespoň UPC neumožní CZ a SK divakům přístup k maďarskému Sportu 1. Brání tomu snad autorská práva?
 
 
  Dotaz na UPC - ZoneVision 

10.09.2002 09:39 • PetrP
Pane Malino, měl bych dotaz ohledně dalších programů, které distribuuje společnost Zone Vision. Kromě kanálů Reality, Romantica, Private a další jsou to také kanály jako např. ShowTime nebo LeCinema. Uvažujete výhledově o tom, že by se ve Vaší nabídce objevlili i tyto kanály? Díky za odpověď.
 
 
  Re: Sport na UPC 

10.09.2002 08:33 • Karel
Milane prosím Tě, nemel takový kraviny. Tobě zase jde jen o to, aby ses honem honem mohl koukat, ale jak to bude smluvně zajištěný je ti jedno. A určitě bys byl i první, kdo by začal remcat, že stanice Galaxie Sport případně končí. A zase by byla špatné UPC za to, že nemělo dobře zajištěnou smlouvu. Věci se nemají dělat jen na půl ..... Nazdar
 
 
  Môj príspevok 

09.09.2002 19:06 • anonym
Ta podminka je myslim jasna. Galaxie sport se chce vecpat do kabelu, ale nechce do Directu.
 
 
Celkový počet komentářů: 45 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«123»>|


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist