Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.10.2018 - 09:45:01     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

I letos hvězdy StarDance zatančí pro Paraple - na obrazovkách ČT i v Obecním domě

  Autor: Česká televize , e-mail: info@ceskatelevize.cz Přidané: 11.11.2017


I přes plánovanou roční pauzu budou moci diváci České televize i letos nasát jedinečnou atmosféru tanečního klání StarDance. V sobotu 11. listopadu ve 20:00 hodin na obrazovkách ČT1 v pořadu Hvězdy tančí pro Paraple vystoupí účastníci předchozích řad soutěže společně s tanečníky na invalidním vozíku. Pořadem provede Tereza Kostková a Marek Eben.


Česká televize také, již potřetí, chystá Benefiční tančírnu StarDance, a to na 23. listopadu od 20 hodin. Hostit ji bude pražský Obecní dům.

„StarDance každoročně přiláká k obrazovkám miliony diváků. Před dvěma lety jsme přišli s odvážným nápadem – využít potenciálu tohoto formátu a propojit jej s naším dlouhodobým charitativním partnerem, Centrem Paraple,“ říká generální ředitel České televize Petr Dvořák a pokračuje: „I když měl Zdeněk Svěrák na začátku trochu pochybnosti, tak do toho s námi šli a charitativní díl StarDance se stal snad nejúspěšnější televizní beneficí posledních let. Další naší ambicí bylo přenést tuto veskrze televizní zábavu přímo k lidem a účelně ji propojit s pomocí potřebným. A tak vznikla Benefiční tančírna, jejíž výtěžek každoročně putuje do Paraplete.“

„Když jsem před třiadvaceti lety požádal Českou televizi, aby nám pomohla získat veřejnost pro vybudování Centra Paraple, netušil jsem, co všechno se nám společně podaří,“ říká zakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák a pokračuje: „Postavili jsme dům, vybavili ho pomůckami a zaplnili obětavými a odborně vzdělanými lidmi. Vozíčkáři se na nás s důvěrou obracejí a my díky lidské solidaritě, která zaplaťpánbůh stále trvá, jim můžeme být oporou. Děkuju za to nejen České televizi, ale všem, kteří nám posílají své příspěvky."

Ředitel Centra Paraple David Lukeš jej doplňuje: „Protančit se od úrazu, či nemoci až na hvězdný parket chce opravdu hodně práce a úsilí. Naši tanečníci to dokázali a teď svým tancem podporují nejen Centrum Paraple, ale hlavně jeho klienty, kteří jsou teprve na začátku cesty a perou se s mnoha velkými problémy.“

V pořadu Hvězdy tančí pro Paraple, který bude vysílán v přímém přenosu, zatančí Anna Polívková, Roman Vojtek, Jolana Voldánová, Dana Morávková nebo Matěj Ruppert. Nebude chybět ani tanec ve třech - unikátní choreografie, ve kterých spojí síly taneční dvojice a vozíčkáři. Pořadem provedou Tereza Kostková a Marek Eben.

Letos potřetí Česká televize ve spolupráci s Centrem Paraple otevře plesovou sezónu Benefiční tančírnou StarDance, a to opět za hudebního doprovodu Moon Dance Orchestra Martina Kumžáka. V rámci večera se mohou návštěvníci Obecního domu setkat s oblíbenými tanečními dvojicemi soutěže, jako jsou Dana Batulková a Jan Onder, Olga Šípková s Markem Dědíkem, Anna Polívková s Michalem Kurtišem nebo Roman Zach s Andreou Třeštikovou. Vstupenky jsou k dostání v síti TicketPro a veškerý výtěžek i letos poputuje na konto Centra Paraple.


Karolína Blinková, tisková mluvčí České televize


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
12.11.2017 • Z očí do očí – Jiří Kajínek versus Josef Klíma exkluzivně dnes večer na Primě
11.11.2017 • Reality show O2 TV Sport OKTAGON II. jde do velkého finále! Kdo si odnese titulový pás a odměnu ve výši 10 000 eur?
11.11.2017 • Show Jana Krause – 15. 11. 2017
10.11.2017 • Já, Kajínek –„Mami, odpusť mi!“
09.11.2017 • Štědrovečerní pohádka ČT: 260 pytlů sněhu, 750 kilo jablek a přes jeden a čtvrt milionu diváků
09.11.2017 • Přímý přenos z Ocenění českých podnikatelek živě na Regionalnitelevize.cz

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist