Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 23.05.2024 - 08:49:43   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Show Jana Krause – 19. 4. 2023

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 15.04.2023Herečka Mahulena Bočanová, herec Roman Tomeš a organizátoři seznamovacích večerů Martina a Jakub Žwakovi se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 19. dubna ve 21.35 hod. na Primě.


Mahulena Bočanová – oblíbená herečka. „Před covidem jsem pracovala jako šílenec. Dvacet představení v měsíci nebyla žádná výjimka. Pořád jsem pendlovala mezi školkou, školou, chůvou, doktory, divadlem, televizí, dabingem, moderováním, tanečními vystoupeními… Neměla jsem odvahu odmítat práci, chtěla jsem vydělávat dost peněz, abychom s dcerou měly klid. Ten ale paradoxně nastal až ve chvíli, kdy přišla epidemie, svět se zastavil a já nevydělala ani korunu. Najednou jsem zjistila, jak mi utíkal normální život před nosem. Ten normální, nádherný život, kdy neděláte nic a nikam nemusíte,“ říká herečka, která svoji práci omezila o devadesát procent. „Hraji teď jen v představeních, kde nemám alternaci, v Divadelním spolku Háta a v Činoherním klubu. Párkrát v měsíci točím televizní seriál, to bývá hlavně dopoledne, tak jsem pak brzy doma. Všemu ostatnímu se vyhýbám. Prospívá to mně i Márince.“


Roman Tomeš – muzikálový herec, který září v roli muže, který se stal ženou. „Přiznám se, že na začátku jsem vůbec netušil, do čeho jdu. Až na první čtené zkoušce jsem zjistil, že dvě hodiny neslezu z jeviště, kde budu zpívat, mluvit, pohybovat se. To vše jako drag queen. Rozhodnutí vzít takovou roli bylo impulzivní, ale jsem rád, že jsem do toho šel. Když přicházím na scénu, diváci jsou v šoku, když se loučím, vidím, že si něco uvědomili,“ říká představitel Hedwig, původně mladíka Hansela, který se nechal nelegálně přeoperovat z muže na ženu. Jeho výkon v české verzi kultovní broadwayské show Hedwig a její Angry Inch si vysloužil nominaci na Cenu Thálie.


Martina a Jakub Žwakovi – organizátoři večerů pro nezadané. Hledáte vhodný protějšek, a nesedí vám online seznamky? Zkuste Speed Dating neboli rychlé rande. „Během jednoho seznamovacího večera poznáte rovnou sedm až jedenáct potencionálních partnerů a na konci se sami diskrétně rozhodnete, koho chcete vidět i příště. Vyhnete se odmítnutí tváří v tvář a nemusíte si lámat hlavu, jak se vypařit z nepovedené schůzky,“ říkají manželé Žwakovi, kteří seznamovací večery pro nezadané pořádají už skoro deset let.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 19. dubna ve 21.35 hod. na Primě. Užijte si nové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 14. 4. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.04.2023 • ČT Déčko opět v čele žebříčku nejlépe hodnocených TV stanic u nás
07.04.2023 • Tisková zpráva z 6. zasedání RRTV, konaného dne 4. 4. 2023
02.04.2023 • Brzký přechod současných FM stanic do digitálu zatím nehrozí...
24.03.2023 • Tisková zpráva z 5. zasedání RRTV, konaného dne 21. 3. 2023
24.03.2023 • Placené televizní služby využívá 72 procent Čechů
23.03.2023 • Diváků s placenou televizí je u nás o třetinu méně než na Slovensku

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist