Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.07.2024 - 15:50:09   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Technika | Články
 

EET Group se stala distributorem displejů Leyard, kterými jsou vybavena studia RTL, O2 TV Sport či TV Markíza

  Autor: PRAM , e-mail: info@pram.cz Přidané: 17.03.2024


Skupina EET Group uzavřela strategické celoevropské partnerství se společností Leyard Europe. Leyard je světovým lídrem v oblasti řešení displejů a digital signage známých svými inovacemi a špičkovými technologiemi, které od roku 1995 stanovují průmyslové standardy kvality a výkonu. Jeho displeji a zobrazovacími stěnami jsou vybavena například studia české placené televizní stanice O2 TV Sport či nejsledovanější slovenské televize Markíza.


V rámci spolupráce s Leyard Europe bude EET Group sloužit jako distributor s přidanou hodnotou pro komplexní portfolio produktů společnosti Leyard, včetně špičkových LED displejů, LCD videostěn a dalších nejmodernějších vizuálních řešení po celé Evropě. „Jsme opravdu nadšeni z tohoto nového partnerství se společností Leyard Europe. Zájem o LED řešení v Evropě roste a rozšířením našeho podnikání o jednoho z klíčových hráčů v tomto segmentu nabízíme našim zákazníkům ještě silnější portfolio značek a produktů,“ říká Henrik Finnedal, ředitel obchodní linie ProAV.

„Synergie mezi společnostmi Leyard Europe a EET Group bude pokračovat v našem závazku vyvíjet inovativní řešení a poskytovat našim zákazníkům bezkonkurenční zkušenosti. Jsme přesvědčeni, že tato spolupráce představuje oboustranně výhodnou situaci pro obě společnosti, a především pro naše partnery. Další informace a podrobnosti o partnerství budou oznámeny v nadcházejících týdnech,“ dodal Matthias Adams, obchodní ředitel distribuce Leyard Europe.

Displeji, obrazovkami a LED stěnami od Leyard Europe jsou vybavena mnohá televizní studia v Evropě. Kromě výše zmíněných například vlámská veřejnoprávní televize VRT v Belgii, německá RTL, francouzská zpravodajská platforma Frandroid, londýnské studio americké stanice CNBC, ale také například stiskové středisko Evropské rady v Bruselu.

Video o přípravě nového studia O2 TV Sport si můžete přehrát ZDE!


O společnosti Leyard Europe:

Společnost Leyard Europe byla založena v roce 1995 a je světovým lídrem v oblasti vizualizačních technologií. Společnost Leyard Europe se sídlem v německém Reutlingenu a výrobními závody v Prešově na Slovensku má celoevropskou strukturu služeb a prodeje. Poskytuje nejlepší obrazový výkon ve své třídě pro nejnáročnější prostředí na světě. Od vysílacích společností a vládních agentur až po korporace, sportoviště a vzdělávací zařízení, přední světové organizace využívají široký výběr zobrazovacích řešení Leyard v aplikacích od digitálních nápisů a simulací až po rozsáhlé akce a vizualizaci.


O skupině EET Group:

EET Group nenabízí svoje služby koncovým zákazníkům, specializuje se výhradně na B2B klienty a dodavatele firem pro profi IT řešení. Firma vznikla v roce 1997 na základech švédské společnosti EET Sweden, kdy ji převzal soukromý kapitálový fond z Velké Británie a sloučil ji s technologickými start-upy v Dánsku, Norsku a Finsku. Nový management poté zvolil dlouhodobou strategii transformace EET Group z vyloženě severského distributora IT řešení na celoevropského dodavatele, který působí prakticky v celé Evropské unii. Skupina postupně skoupila podobně zaměřené firmy na několika evropských trzích, během let 1998 až 2023 provedla celkem 52 akvizic a aktuálně dodává více než 30 tisícům zákazníků ročně.

Více informací o portfoliu a společnosti EET Česká republika naleznete na webu www.eetgroup.cz.


Jan Potůček, Senior Consultant, PRAM Consulting, 11. 3. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.02.2024 • O2 TV Sport nasadí dron v hokejové extralize. Diváky čeká unikátní přenos pod můstkem v Klingenthalu
14.07.2023 • Vysielanie Televíznych novín sa od soboty vracia do vynoveného a ešte modernejšieho štúdia
02.01.2022 • Ak ste na Vianoce dostali smart elektroniku, dajte si pozor na hackerov
08.12.2021 • Philips TV představuje nové Mini LED televizory
29.10.2021 • Éra teletextu sa končí, nahrádza ho HbbTV, EPG či internet
05.08.2021 • Televizory Philips Performance nabízí vyvážený poměr cena/výkon

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist