Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 03.06.2023 - 16:16:11   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Společnost SES ASTRA podepsala smlouvu s firmou Deutsche Telekom na distribuci služby ASTRA2Connect v Německu

  Autor: PR Press SES Astra/P.Miklík , e-mail: info@ses-astra.com Přidané: 03.04.2008


SES ASTRA, člen skupiny SES (kótovaná na burzách cenných papírů Euronext Paris a v Lucembursku pod titulem SESG), podepsala další důležitou rámcovou smlouvu s firmou Deutsche Telekom na marketing ASTRA2Connect - své širokopásmové obousměrné služby na satelitní bázi - v Německu. Rozvoj komerční nabídky pro finální uživatele bude zahájen ještě v roce 2008.


Ve spolupráci s ministerstvem vnitra a sportu německé spolkové země Porýní-Vestfálsko, Deutsche Telekom a. s. už spustila službu jako pilotní projekt ve dvou německých obcích, kde není přístup k terestrické širokopásmové síti.

„Smlouva s firmou Deutsche Telekom urychlí distribuci služby ASTRA2Connect v Německu, jedním z klíčových trhů v Evropě,” řekl pan Alexander Oudendijk, obchodní ředitel společnosti SES ASTRA. „Velmi nás těší, že jsme podepsali smlouvu s tak důležitým partnerem jako je Deutsche Telekom a věříme, že služba ASTRA2Connect nabídne vysoce atraktivní řešení pro domácnosti, které nemají k dispozici terestrický vysokorychlostní internet.”

Jen v Německu se služba ASTRA2Connect velmi úspěšně rozvíjí díky čtyřem distribučním partnerům. Od jejího spuštění v dubnu 2007 společnost SES ASTRA uzavřela distribuční smlouvy na službu ASTRA2Connect v sedmi evropských zemích včetně Německa, Rakouska, Švýcarska, Irska, Francie, Itálie a Polska.

ASTRA2Connect je úplné řešení pro širokopásmový přístup na satelitním základě, které poskytuje služby „dual-play” a „triple-play” prostřednictvím velkoobchodu a internetových providerů pro zbývající trh („dualplay” zahrnuje širokopásmový internet a telefonii; „tripleplay” zahrnuje širokopásmový internet, telefonii a televizi). Inovační infrastruktura nabízí velmi spolehlivý, „všudepřítomný” obousměrný širokopásmový internetový přístup za paušální servisní poplatek. Předpokládané vybavení uživatele - modem a satelitní komplet – není příliš drahé a je poskytováno spolu s návodem na jednoduchou vlastní instalaci.

Služba ASTRA2Connect je jedinečnou možností pro domácnosti v regionech, kde není k dispozici terestrické širokopásmové připojení k širokopásmové síti.


Markus Payer, SES ASTRA


O společnosti SES ASTRA, www.ses-astra.com

Satelitní systém ASTRA představuje přední DTH satelitní systém v Evropě. Satelitní flotila nyní zahrnuje 12 satelitů ASTRA a tři satelity SIRIUS. Sdružený satelitní systém poskytuje své služby více než 117 miliónům domácnostem, které využívají příjem DTH nebo kabelové vysílání a přenáší celkem 2295 analogových a digitálních televizních a rozhlasových kanálů. SES ASTRA také poskytuje multimediální, internetové a telekomunikační služby na satelitní bázi pro firmy, vlády a jejich činnost. Na svých satelitech má dnes k dispozici 30 programů HDTV. ASTRA a SIRIUS představuje nejvýznamnější vysílací platformu HDTV v Evropě. Hlavní orbitální pozice ASTRA a SIRIUS jsou 19,2° východně, 28,2° východně, 23,5° východně a 5° východně.

Společnost SES ASTRA je členem skupiny SES (kótovaná na burzách cenných papírů Euronext Paris a v Lucembursku pod titulem SESG). SES je vlastníkem tří předních provozovatelů satelitu - SES ASTRA v Evropě, SES AMERICOM v Severní Americe a SES New Skies, které zabezpečují globální spojení i pokrytí. Skupina vlastní podíl 90 % ve společnosti SES Sirius v Evropě a také strategické podíly ve společnosti Ciel v Kanadě a Quetzsat v Mexiku. SES poskytuje špičková řešení v oblasti globální satelitní komunikace prostřednictvím své flotily 38 satelitů na 25 orbitálních pozicích. Další informace o skupině SES je možné najít na stránce: www.ses.com.


Připravil Petr Miklík s využitím zdroje: SES ASTRA Press, 1. 4. 2008, volně upraveno a zkráceno


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 1   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
21.01.2008 • Satelitní širokopásmová služba ASTRA2Connect expanduje do Francie a Itálie
17.03.2007 • SES ASTRA zahajuje provoz interaktivní širokopásmové služby ASTRA2Connect
16.09.2006 • SES ASTRA uvádí do provozu službu triple play prostřednictvím ASTRA2Connect [ 3 ]
30.06.2006 • Tématické programy e.clips a Sportainment TV i ze satelitu
16.06.2006 • Satelitní širokopásmový přístup k internetu. Proč zrovna přes satelit? Proč právě přes ASTRU? [ 9 ]
13.09.2005 • CANALDIGITAAL nabídne širokopásmové internetové služby pro holandské uživatele ze satelitního systému ASTRA

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 1

  ASTRA2Connect 

04.04.2008 14:50 • neregistrovaný
Kedy táto služba príde konečne na Slovensko ?? Podnikatelia načo čakajú Astra to už dlho ponúka ale nie je poskytovateľ u nás čo by sa toho chopil a začal službu ponúkať.Kontaktoval som ich ešte minulý rok a čakajú len na poskytovateľa.
 
 
Celkový počet komentářů: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist